Екстернат

ТЕРМІНОВО! Шановні випускники екстернату 9, 11 класів! 

22.06.2022

Необхідно терміново повідомити наш заклад про Ваше місцезнаходження електронним листом на пошту sch_8@ukr.net, щоб ми могли своєчасно організувати видачу Вам документів про освіту. В темі листа вказати Прізвище_клас (9 або 11, або 9 та 11)_видача документів.

Заяви на вступ та отримання документа в України => заяви.

Випускники 9 класів мають можливість написати заяву про зарахування на навчання в 10 клас. Зразок заяви на вступ до 10 класу => закачати. У цьому випадку Свідоцтво про базову освіту ми залишаємо в закладі.

УВАГА! 

29.01.2022

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу на питання наявності у випускників паспортного документу.

Нагадуємо, що при реєстрації учасників ЗНО в обов’язковому порядку потрібно буде надати копію паспортного документу (громадянина України або громадянина іншої держави), тому регіональний центр не буде приймати реєстраційнi документи із свідоцтвом про народження. Виключенням є лише учасники зовнішнього оцінювання, які мають свідоцтво про народження iноземної держави та мають труднощі щодо оформлення громадянства України. Taкi випускники зможуть зареєструватися за нотаріально засвідченим перекладом українською мовою свідоцтва про народження.

Просимо своєчасно отримати паспортний документ учасниками державної підсумкової атестації/зовнішнього незалежного оцінювання.


Прийом документів

29.01.2022

Зарахування на екстернатну форму навчання до 9-ого та 11-ого класів триває протягом року.

Відповідальний за екстернатне навчання: заступниця директорки з НВР Машкіна Наталія Олексіївна, моб.тел./Viber (050)702-57-04, e-mail: mna_29@ukr.net.