Контрольні роботи, ДПА

Рекомендації щодо виконання робіт вказано за посиланням http://kramsch8.ho.ua/eksternat_met_rec.html. Питання можна задавати вчителям електронною поштою.

За курс базової загальної середньої освіти (9 клас)


І семестр

Ви відкриваєте контрольну роботу, роздруковуєте бланк (-ки) відповідей, виконуєте завдання та надсилаєте відскановані копії (можна фото) на електронну пошту закладу eksternatzosh8@gmail.com. В темі листа вказувати «Прізвище_9 _клас_1_семестр».

Завантажити контрольні роботи можна тут =>.

ПІДСУМКОВІ (виконувати тільки підсумкові для випускників 2021-2022 року, для випускників екстернів 2022-2023 навчального року контрольні будуть надані по графіку у квітні-травні 2023 року)

ВАЖЛИВО! В день проведення контрольної роботи (час початку – 14.00) ви відкриваєте завдання за посиланням на сайті, роздруковуєте бланк (-ки) відповідей, виконуєте завдання, заповнюєте своєю рукою бланк відповідей та надсилаєте скан-копії (можна фото) на електронну пошту вчителя-предметника. В темі листа вказувати «Прізвище_екстернат_9_клас». Потім оригінали бланків передаєте до закладу.

1 Зарубіжна література 18.04.2022
 каб. № 35
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Галузинська О.М., Григор’єва І.О. –
 члени комісії
 2 Українська мова 19.04.2022
 каб. № 21
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Резніченко К.В., Супрун Н.В. –
 члени комісії
 3 Українська література 20.04.2022
 каб. № 23
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Резніченко К.В., Супрун Н.В. –
 члени комісії
 4 Алгебра 21.04.2022
 каб. № 18
 Калініна В.П. – голова комісії
 Шаповалова О.М., Верховецька Л.В. –
 члени комісії
 5 Геометрія 22.04.2022
 каб. № 18
 Калініна В.П. – голова комісії
 Шаповалова О.М., Верховецька Л.В. –
 члени комісії
 6 Біологія 26.04.2022
 каб. № 3
 Калініна В.П. – голова комісії
 Преподобна Г.В., Сивочуб С.В. –
 члени комісії
 7 Географія 27.04.2022
 каб. № 16
 Калініна В.П. – голова комісії
 Кравченко С.М., Преподобна Г.В. –
 члени комісії
 8 Англ. мова (аудіофайл),
 нім. мова,  франц. мова
 28.04.2022
 каб. № 34
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Деревянко І.О., Баткіліна О.Я. –
 члени комісії
 9 Фізика 29.04.2022
 каб. № 11
 Калініна В.П. – голова комісії
 Мельникова Т.В., Гапонова А.В. –
 члени комісії
 10 Історія України 03.05.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 11 Всесвітня історія 04.05.2022
 каб. № 1
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 12 Правознавство 05.05.2022
 каб. № 1
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 13 Мистецтво 06.05.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Новікова Я.В., Корзюкова Л.М. –
 члени комісії
 14 Технології 10.05.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Новікова Я.В., Корзюкова Л.М. –
 члени комісії
 15 Хімія 11.05.2022
 каб. № 17
 Калініна В.П. – голова комісії
 Сивочуб С.В., Преподобна Г.В. –
 члени комісії
 16 Інформатика 12.05.2022
 каб. № 20
 Калініна В.П. – голова комісії
 Воробйова Є.О., Белевич С.М. –
 члени комісії
 17 Основи здоров’я 13.05.2022
 каб. № 13
 Калініна В.П. – голова комісії
 Корзюкова Л.М., Сивочуб С.В. –
 члени комісії
 18 Фізична культура 16.05.2022
 каб. № 13
 Калініна В.П. – голова комісії
 Єрохіна Н.В., Денисенко М.С. –
 члени комісії

За курс повної загальної середньої освіти (11 клас)


Ви відкриваєте контрольну роботу, роздруковуєте бланк (-ки) відповідей, виконуєте завдання та надсилаєте відскановані копії (можна фотокопії) на електронну пошту закладу eksternatzosh8@gmail.com. В темі листа вказувати «Прізвище_10(11)_клас_1(2)_семестр».

за 10 клас

І семестр

Завантажити контрольні роботи можна тут =>.

ІІ семестр

Завантажити контрольні роботи можна тут =>.

за 11 клас

І семестр

Завантажити контрольні роботи можна тут =>.

ПІДСУМКОВІ (виконувати тільки підсумкові для випускників 2021-2022 року, для випускників екстернів 2022-2023 навчального року контрольні будуть надані по графіку у квітні-травні 2023 року)

ВАЖЛИВО! В день проведення контрольної роботи (час початку – 15.00) ви відкриваєте завдання за посиланням на сайті, роздруковуєте бланк (-ки) відповідей, виконуєте завдання, заповнюєте своєю рукою бланк відповідей та надсилаєте сканкопії (можна фотокопії) на електронну пошту вчителя-предметника. В темі листа вказувати «Прізвище_екстернат_11_клас». Потім оригінали бланків передаєте до закладу.

1 Зарубіжна література 18.04.2022
 каб. № 35
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Ходус О.М., Григор’єва І.О. –
 члени комісії
 2 Українська мова 19.04.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Гранкіна О.В., Чачанідзе Н.Г. –
 члени комісії
 3 Українська література 20.04.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Гранкіна О.В., Чачанідзе Н.Г. –
 члени комісії
 4 Алгебра 21.04.2022
 каб. № 19
 Калініна В.П. – голова комісії
 Шаповалова О.М., Верховецька Л.В. –
 члени комісії
 5 Геометрія22.04.2022
 каб. № 19
 Калініна В.П. – голова комісії
 Шаповалова О.М., Верховецька Л.В. –
 члени комісії
 6 Біологія і екологія26.04.2022
 каб. № 3
 Калініна В.П. – голова комісії
 Преподобна Г.В., Фролова О.Г. –
 члени комісії
 7 Географія 27.04.2022
 каб. № 16
 Калініна В.П. – голова комісії
 Кравченко С.М., Преподобна Г.В. –
 члени комісії
 8 Англ. мова (аудіофайл),
 нім. мовафранц. мова
28.04.2022
 каб. № 34
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Деревянко І.О., Баткіліна О.Я. –
 члени комісії
  9 Фізика і астрономія 29.04.2022
 каб. № 11
 Калініна В.П. – голова комісії
 Мельникова Т.В., Гапонова А.В. –
 члени комісії
 10 Історія України 03.05.2022
 каб. № 1
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 11 Всесвітня історія 04.05.2022
 каб. № 1
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 12 Громадянська освіта 05.05.2022
 каб. № 1
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Антонова А.М., Бєлік О.М. –
 члени комісії
 13 Мистецтво або
 технології (на вибір)
 06.05.2022
 каб. № 13
 Машкіна Н.О. – голова комісії
 Корзюкова Л.М., Новікова Я.В. –
 члени комісії
 14
 Хімія
 10.05.2022
 каб. № 17
 Калініна В.П. – голова комісії
 Сивочуб С.В., Преподобна Г.В. –
 члени комісії
 15 Інформатика 11.05.2022
 каб. № 20
 Калініна В.П. – голова комісії
 Воробйова Є.О., Белевич С.М. –
 члени комісії
 16 Фізична культура 12.05.2022
 каб. № 13
 Калініна В.П. – голова комісії
 Єрохіна Н.В., Денисенко М.С. –
 члени комісії
 17 Захист України 13.05.2022
 каб. № 13
 Калініна В.П. – голова комісії
 Новікова Я.В., Мельнік Т.В. –
 члени комісії