Дистанційне навчання

Запрошуємо здобути безкоштовну загальну середню освіту в Україні з отриманням документів про освіту державного зразка: свідоцтва про неповну загальну середню освіту (9 класів) та свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів).
Наші випускники успішно складають ЗНО та вступають у найпрестижніші вищі навчальні заклади.
Скористайтесь своїм правом на здобуття якісної освіти в Україні!


Як почати вчитися дистанційно на платформі E-school eschool.dn.ua


 1. Оберіть базовий дистанційний заклад Донецької області: Опорний заклад загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області ( e-mail: sch_8@ukr.net, сайт: www.kramozzso.ho.ua).
 2. Особисто або електронною поштою, разом з батьками (або особами, що їх представляють) подайте до базової школи необхідні для вступу документи (на e-mail школи sch_8@ukr.net).
 3. Протягом тижня Ви будете зараховані до закладу, зареєстровані на дистанційній платформі та отримаєте доступ до eschool.dn.ua за логіном та паролем, які заклад надає вам автоматично (читати нижче розділ Доступ до дистанційної платформи E-school).
 4. Через тиждень ви САМОСТІЙНО заходите на платформу eschool.dn.ua і починаєте навчання. Всі курси предметів та сторінку класного керівника ви будете бачити на своїй Інформаційній сторінці.
 5. Після успішного закінчення навчання ви отримаєте свідоцтво про освіту державного зразка України.

Перелік документів для зарахування до закладу на дистанційне навчання


Увага! 

Особи з неконтрольованих територій або з населених пунктів на лінії зіткнення можуть подати скановану копію документів електронною поштою на e-mail закладу sch_8@ukr.net.
 1. Заява (бланк заяви для зарахування до школи на дистанційне навчання => завантажити),
 2. Свідоцтво про народження дитини (обов’язково), паспорт, ідентифікаційний код,
 3. Фото,
 4. Електронна пошта Gmail (для реєстрації на дистанційній платформі уроків eschool.dn.ua) (увага! для кожного учня унікальна поштова адреса),
 5. Для учнів 10, 11 класів копію свідоцтва про базову середню освіту України (9 клас).

З усіх питань звертатися до заступника директора: 

Машкіна Наталія Олексіївна, моб.тел./Viber (050)702-57-04, e-mail: mna_29@ukr.net.

Доступ до дистанційної платформи E-school


 1. Ви САМОСТІЙНО заходите на платформу E-school і починаєте навчання через тиждень після подання заяви до нашого закладу. Сайт https://eschool.dn.ua, на Головній сторінці зверху кнопка Особистий кабінет (Вхід).
 2. Перший вхід на платформу здійснюється так: ім’я входу та пароль однакові – це логін електронної пошти маленькими літерами (логін @gmail.com), тобто те, що пишуть до символа @.
 3. Перший раз зайшовши на сайт, система може запросити змінити пароль. Змінюємо, не забуваємо запам’ятати чи записати його!
 4. *Якщо при реєстрації помилково була введена невірна поштова адреса, її можна змінити: правий верхній куток – Клацнути на своєму обліковому запису – Про користувача – Редагувати інформацію – Ввести нову адресу електронної пошти – кнопка Оновити профіль – підтвердити пошту.

З питань реєстрації, входу та роботи на платформі звертатися до системного адміністратора, учителя інформатики: 

Воробйова Євгенія Олександрівна, моб.тел./Viber (050)290-72-47, e-mail: vorjane7@gmail.com.

Нормативно-правова база дистанційного навчання


 • НАКАЗ МОНУ № 1115 від 08.09.2020 р. «Деякі питання організації дистанційного навчання» => переглянути.
 • НАКАЗ ДОН № 258 від 06.06.2016 р. «Про запровадження дистанційної освіти школярів у загальноосвітніх закладах Донецької області (перелік загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області, які мають можливість здійснювати дистанційне навчання для учнів з окремих територій Донецької, Луганської областей)» => переглянути.